Dyqan per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRS-617-56L)

ID TRS-617-56L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 64.000 Euro
Sipërfaqe m2 30m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave, prane Qendres se Tiranes

Dyqan per shitje ne qendren Galeria ne Tirane

Pozicionohet ne katin e pare te qendres ku mund te aksesohet lehtesisht nepermjet shkalleve elektronike.

Dyqani ka siperfaqe prej 30m2 te organizuar ne nje ambient bashke me tualet brenda.

Ambienti eshte i ndricuar me drite natyrale pothuajse gjithe dites dhe ka te instaluar sistemin qendror te kondicionimit per ngrohjen dhe ftohjen.

Kjo prone eshte shume e perfshtatshme per zyra te ndryshme si avokati, noteri, studio dhe dyqane te ndryshme.

Njesia eshte mjaftueshem e lart sa mund te transformohet lehtesisht ne nje ambient me dy kate.

Perpara dyqanit eshte nje ambient i perbashket qe sherben per pritjen e klienteve.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar ku ushtrojne aktivitetin e tyre biznese te ndryshme dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te drejtperdrejt ne rrugen e Barrikadave, rrugen Bardhok Biba dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Kjo prone eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi: 64.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Peti ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Në Shitje 1015-35j 55.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Peti ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te vjeter
Në Shitje 716-23b 65.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te vjeter, buze rruge ...

Lokal per shitje prane Prokurorise se Tiranes.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues buz
Në Shitje 1114-43b 70.000 €

Lokal per shitje prane Prokurorise se Tiranes. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues buze rruge ...


Jepet dyqan per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 220-4S 60.000 €

Jepet dyqan per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Dyqani prane Prokurorise se Tiranes, ne rru
Në Shitje 414-16jj 60.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Dyqani prane Prokurorise se Tiranes, ne rrugen qe e lidh me ...

Dyqan per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane.
Dyqani ndodhet mbrapa shkolles 9 vjecare Servete
Në Shitje 1117-58R 50.000 €

Dyqan per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane. Dyqani ndodhet mbrapa shkolles 9 vjecare Servete Maci ne rrugen ...

Dyqan per shitje prane rruges kryesore 200 metra larg Restorant Freskut ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Në Shitje 616-2b 50.000 €

Dyqan per shitje prane rruges kryesore 200 metra larg Restorant Freskut ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje ...


Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Në Shitje 320-16S 60.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ofron nje ...