Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane (TRS-518-43E)

ID TRS-518-43E
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 50.000 Euro
Sipërfaqe m2 74 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sitki Cico

Dyqan per shitje ne rrugen Sitki Cico, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare, ne bodrumin e nje nje pallati te ri, prane zones se Brrylit.

Ka siperfaqe totale prej 74m2 te organizuar ne nje ambient, sebashku me tualet.

Pjesa ballore e saj eshte e veshur me vetrate xhami duke mundesuar nje reklamim sa me te mire te biznesit.

Orientohet ne nje drejtim veri-lindje dhe ka ndricim natyral gjate pjeses me te madhe te dites.

Ndodhet ne nje zone te zhvilluar me infrastrukture te rregullt.

Ka akses te lehte ne rrugen Hoxha Tahsim dhe Arkitekt Sinani.

Ambjenti sherben aktualisht si aktivitet pastrim kimik.

Gjithashtu eshte e pershtatshme per aktiviete te ndryshme si: parukeri, qender estetike, studio ligjore, klinike dentare, farmaci, bar-kafe dhe dyqane te ndryshme.

Ofrohet si biznes ne vleren 60.000 Euro.

 

Cmimi si dyqan: 50.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane
Dyqani ndodhet ne kat te gjysem te nendheshem.
Ka
Në Shitje 1116-28d 60.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane Dyqani ndodhet ne kat te gjysem te nendheshem. Ka nje siperfaqe prej ...


Jepet dyqan per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 220-4S 60.000 €

Jepet dyqan per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze ...

Dyqan ne shitje prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane.
I lokalizuar ne nje nga rruget me qendrore t
Në Shitje 315-60m 54.000 €

Dyqan ne shitje prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. I lokalizuar ne nje nga rruget me qendrore te kryeqytetit. ...

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Në Shitje 1015-61K 55.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje hapesire ...

Dyqan per shitje prane Qendres, ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.
Ndodhet ne katin gjysem perdhe te
Në Shitje 419-54S 37.800 €

Dyqan per shitje prane Qendres, ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje pallati te ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Dyqani prane Prokurorise se Tiranes, ne rru
Në Shitje 414-16jj 60.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Dyqani prane Prokurorise se Tiranes, ne rrugen qe e lidh me ...

Dyqan per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 520-30D 55.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan per shitje prane rruges Engjell Mashi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallat
Në Shitje 318-25S 39.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Engjell Mashi ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge ...