Dyqan per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.

ID TRS-124-47G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.200.000
Sipërfaqe m2 600
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Albanopoli

Ambient biznesi ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe prej 600 m2 e organizuar  ne 1 ambient te madh open space 2 ambiente  te ndara dhe 3 tualete.
Mundesi per tu kthyer ne klinike, laborator, supermarket, zyra.
Hyrja eshte e pajisur me kondicioner dhe sistem te fuqishem dritash 3 fazoresh.
Dyqani ofron mundesi shume te mira reklamimi duke qene e gjitha me fasade xhami  e cila mbulon te gjithe siperfaqen e ambientit.
Zona ka lehtesisht akses ne: zonen e Zogut te Zi, rrugen Asim Vokshi, rrugen Mine Peza dhe ne rrugen Dritan Hoxha.
Dyqani disponon certifikate pronesie.

Cmimi: 1.200.000 euro

2000 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient tregtar ne shitje ne rrugen Ismail Qemali , prane RTSh ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin
Në Shitje 1120-18i 1.188.000 €

Ambient tregtar ne shitje ne rrugen Ismail Qemali , prane RTSh ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ...