Ambient tregtar ne shitje prane Kryeministrise ne Tirane

ID TRS-1120-18i
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 990.000
Sipërfaqe m2 198
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

Ambient tregtar ne shitje ne rrugen Ismail Qemali , prane RTSh ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re me ashensor , me siperfaqe pre 198 m2 dhe verande 17m2.
Ndarja e brendshme perbehet nga 4 ambiente te pershtatshme per zyre, dy tualete,nje kuzhine , ballkon dhe nje tarrace te shrytezueshme si vend pushimi .
Ambienti ofrohet I mobiluar si ne foto por ka mundesine dhe hapesiren  te mobilohet dhe sipas deshires se klientit.Ne hyrje te tij ka nje hapesire qe mund te shfrytezohet si recepsion per cdo lloj biznesi .
Orientimi I ambientit eshte nga jug-lindja dhe veri-lindja duke ofruar drite dhe ngrohtesi pergjate dites.
Pika me e forte e ambientit eshte vendndodhja , duke qene ne nje prej zonave me te kerkuara te Tiranes dhe me te lehta per tu gjendur.Poashtu ndodhet prane qendave te tjera te biznesit , dyqaneve dhe mjediseve te tjera qe mund te nevojiten ne afersi te ambientit.
Ka akses ne rrugen Ismail Qemali , ne rrugen papa Gjon Pali II , ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ,ne rrugen e Elbasanit ,Bulevardin Bajram Curri dhe te tjera rruge lidhese.
Ambienti ka certifikate te rregullt pronesie

Cmimi 5000 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën