Dyqan per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-1214-8b)

ID TRS-1214-8b
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000 Euro
Sipërfaqe m2 112 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Dyqan per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me nje lartesi prej 4 metrash.

Ambjenti ka siperfaqe prej 112 m2 te ndare ne 2 hapesira te ndryshme (njera perdoret per shitjen e produkteve ndersa tjetra per prodhimin e saj), 2 tualete dhe nje dhome e vogel e cila perdoret per garderobe. 

Mund ta ndryshoni organizimin e ambjentit sipas deshirave tuaja. Gjithashtu mund te shfrytezoni dhe ambjentin rreth e rrotull saj. 

Aktualisht dyqani funsionon si furre-buke dhe pasticeri. Eshte plotesisht e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme qe duhen per kete lloj aktiviteti dhe pjesa me e madhe e tyra kane ardhur nga Italia. 

Shitet e kompletuar sic eshte.

Dyqani ka rreth nje vit e gjysem qe punon me nje xhiro shume te mire ditore duke qene se prane saj ka shume institucione te ndryshme private e shteterore, universitet privat, kompani sigurimesh, exchange etj.

Zona eshte shume e populluar dhe e zhvilluar.

Dyqani eshte I pajisur me certifikate pronesie dhe pallati pozicionohet vetem 400 metra larg qendres se Tiranes.

Cmimi 300 000 Euro 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen Johan Fon Han, ne Tirane.
Ndodhe
Në Shitje 119-14S 287.000 €

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen Johan Fon Han, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ...