Dyqan per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

ID TRS-124-18A
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 210.000
Sipërfaqe m2 26.39
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Petrela

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Reshit Petrela, buze unazes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe i ngritur vetem me pak shkalle, ne nje pallat te ri buze rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 26.39m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet.
Dyqani eshte i investuar dhe ka fasade xhami gje e cila mundeson reklamim shume te mire.
Zona eshte e zhvilluar dhe me levizshmeri te larte, gje qe e ben kete prone nje mundesi te mire investimi dhe te pershttatshme per shumellojshmeri biznesesh.
Ka akses direkt ne rrugen Asim Vokshi drejt Zogut te Zi, ne rrugen Ferit Xhajko, Bulevardin e Ri dhe Bulevardin Zogu I.
Eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 210.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Bar/lokal ne shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re,
Në Shitje 1222-8R 200.000 €

Bar/lokal ne shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane rruges ...

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
I pozicionuar buze rrug
Në Shitje 521-27V 204.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica prane rruges se Elbasanit ne Tirane. I pozicionuar buze rruge, dyqani ndodhet ...

Dyqan per shitje prane Ambasades Suedeze ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 2 katesh
Në Shitje 1219-35T 208.000 €

Dyqan per shitje prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 2 katesh. Me nje siperfaqe ...

Dyqan per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te r
Në Shitje 414-40b 199.500 €

Dyqan per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri prane freskut ne ...

Dyqan per shitje ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri m
Në Shitje 519-19T 200.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve.
Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume pr
Në Shitje 417-32K 214.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Lokal per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje p
Në Shitje 1017-10d 220.000 €

Lokal per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe ka ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Zallit prane Komunes se Parisit ne Tirane.
Ambienti pozicionohet buze
Në Shitje 821-1V 203.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Zallit prane Komunes se Parisit ne Tirane. Ambienti pozicionohet buze rruges kryesore, ne ...