Lokal ne shitje afer Terminalit te autobuzeve te Veriut ne Tirane

ID TRS-1222-8R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000
Sipërfaqe m2 105
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kastriotet

Bar/lokal ne shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane rruges kryesore.
Ka siperfaqe te brendshme prej 105 m2.
Kjo prone perfshin ambientin e brendshem, 2 tualete, banakun e barit.
Aktualisht lokali eshte ne gjendje pune dhe me punime te 2022.
Ambienti shitet i mobiluar dhe brenda ka te instaluar sistemin e kondicionimit dhe aspirimit.
Lokali ndodhet brenda nje lagje te zhvilluar dhe ka nje pozicion strategjik me akses te drejperdrejte ne rrugen kryesore.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 200.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile e poz
Në Shitje 921-18V 187.200 €

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje vile e pozicionuar prane ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve.
Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume pr
Në Shitje 417-32K 214.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes.
Ndodhet ne katin perdhe, kat
Në Shitje 918-34E 192.900 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes. Ndodhet ne katin perdhe, kati i dyqaneve te nje ...

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Reshit Petrela, buze unazes ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Në Shitje 124-18A 210.000 €

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Reshit Petrela, buze unazes ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe i ngritur ...

Dyqan per shitje shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 1018-13L 210.000 €

Dyqan per shitje shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan per shitje ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 718-18L 197.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne prane zones ...

Lokal ne shitje prane ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Në Shitje 214-53b 207.900 €

Lokal ne shitje prane ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Me ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 614-32j 196.700 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ...