Dyqan per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-518-58L)

ID TRS-518-58L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 220.000 Euro
Sipërfaqe m2 121.48 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Dyqan per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu prane Prokurorise se Tiranes.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me akses direkt nga rruga kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 121.48 m2 te organizuar ne nje sale te madhe te ndare ne dupleks, nje dhome qe mund te perdoret si depo, 2 tualete dhe verande.

Dyqani eshte i arreduar per bar-restorant, me punime shume cilesore.

Eshte i rrethuar me fasade xhami duke mundesuar reklamimin sa me te mire te aktivitetit tuaj.

Ka ndricim natyral gjate gjithe dites dhe nje organizim te mire te struktures se brendshme.

Pallati nodhet ne nje zone zhvilluar dhe shume te preferuar prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe me infrastukture te rregullt.

Ka akses ne rrugen e Durresit, Unazen e Vogel  te Tiranes dhe pak minuta nga Qendra e qytetit.

Dyqani eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 220.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te v
Në Shitje 316-16K 217.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te vjeter shume prane ...

Lokal ne shitje prane ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Në Shitje 214-53b 207.900 €

Lokal ne shitje prane ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Me ...

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e I ten je pallati te ri, me siperfaqe
Në Shitje 413-52 210.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e I ten je pallati te ri, me siperfaqe 50 m2. Punimet e ...

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 320-18S 220.500 €

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ...

Dyqan per shitje shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 1018-13L 210.000 €

Dyqan per shitje shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve.
Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume pr
Në Shitje 417-32K 214.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Ambjent biznesi ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.Dyqani ndodhet ne brendesi te lagjes, ne
Në Shitje 1014-6j 234.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.Dyqani ndodhet ne brendesi te lagjes, ne nje nga zonat me te ...

Dyqan per shitje ne rrugen kryesore te kavajes prane kryqezimit 21-Dhjetori ne Tirane.
Siperfaqja t
Në Shitje 617-62K 210.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen kryesore te kavajes prane kryqezimit 21-Dhjetori ne Tirane. Siperfaqja totale e dyqanit ...