Ambient biznesi ne shitje prane stadiumit Air Albania ne Tirane

ID TRS-123-63Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 248.000
Sipërfaqe m2 62
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
I pozicionuar buze rruge, dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Siperfaqja e pergjithshme eshte rreth 62 m2, ndersa siperfaqja e brendshme eshte rreth 50 m2, e cila ndahet ne nje ambient dhe nje tualet.
Ambienti ofrohet i pamobiluar, me dritare xhami, te pershtatshme per reklamim dhe ndricim me drite natyrale.
Ka nje orientim nga Veriu dhe pamje nga rruga kryesore.
Vendndodhja e pallatit eshte prane Stadiumit Air Albania, rruges Dervish Hima, rruges Lek Dukagjini dhe Sheshit Nene Tereza.
Prona ofrohet e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 4000 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan ne shitje ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane.
Ambjenti ka siperfaqe prej 30m2, por duk
Në Shitje 1014-38j 240.000 €

Dyqan ne shitje ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Ambjenti ka siperfaqe prej 30m2, por duke qene se eshte i ...

Bar Kafe ne shitje pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te t
Në Shitje 813-23 240.000 €

Bar Kafe ne shitje pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ...

Shitet dyqan prane rruges se Kavajes ne Tirane. 

Dyqani ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe ndodh
Në Shitje 618-52E 238.700 €

Shitet dyqan prane rruges se Kavajes ne Tirane.  Dyqani ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe ndodhet ne katin e dyte ...

Lokal ne shitje prane Condor Center ne Tirane.
Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe nje pallat te
Në Shitje 522-28S 260.000 €

Lokal ne shitje prane Condor Center ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe nje pallat te ri prane rruges se ...

Ambjent biznesi ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne brendesi te lagjes, n
Në Shitje 1014-6j 234.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Dyqani ndodhet ne brendesi te lagjes, ne nje nga zonat me ...

Ambient ne shitje ne rrugen Hasan Alla ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 818-49E 260.000 €

Ambient ne shitje ne rrugen Hasan Alla ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu prane Prokurorise se Tiranes.

Ndodhet ne katin e pa
Në Shitje 518-58L 243.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu prane Prokurorise se Tiranes. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Dyqan per shitje afer rruges se Kavajes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Në Shitje 1216-44d 245.000 €

Dyqan per shitje afer rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...