Dyqan per shitje prane zones se Porcelanit ne Tirane (TRS-718-40L)

ID TRS-718-40L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 125.000 Euro
Sipërfaqe m2 76 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kujtim Laro

Dyqan per shitje ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter, buze rruge kryesore.

Ka siperfaqe totale prej 76 m2 te ndare ne nje ambient open space dhe tualet.

Dyqani eshte ne gjendje funksionale dhe i dhene me nje qera te mire.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar ne varesi te prefernces se klientit.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me vetrate xhami duke mundesuar reklamimin sa me te mire te aktivitetit tuaj.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per dyqane te ndryshme si: parukeri-estetik, kancelari, market, local, zyra te ndryshme etj.

Ka infrastukture te rregullt dhe akses te lehte ne rrugen kryesore Xhanfixe Keko.

Zona eshte e zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Vetem 46.8 m2 jane te pajisura me certificate pronesie.

Cmimi: 125.000 Euro.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Islam Zeko ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Ka
Në Shitje 1119-61S 120.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Islam Zeko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Lokal ne shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Lokali ndodhet ne brendesi te nje lagje te vje
Në Shitje 314-22j 130.000 €

Lokal ne shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Lokali ndodhet ne brendesi te nje lagje te vjeter dhe te njohur ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume pr
Në Shitje 417-30K 126.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Dyqan per shitje prane rruges Naim Frasheri.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter.
Sip
Në Shitje 618-41d 120.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Naim Frasheri. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Siperfaqja totale e ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.
Me siperfaqe te brendshme 90 m2, ambjen
Në Shitje 513-27 120.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Me siperfaqe te brendshme 90 m2, ambjenti ndodhet ne katin ...

Dyqan dhe biznes per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ng
Në Shitje 1218-37S 120.000 €

Dyqan dhe biznes per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte nga toka te nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Jata ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane r
Në Shitje 316-19b 115.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Jata ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Dyqan per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri te per
Në Shitje 515-20b 112.200 €

Dyqan per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri te perfunduar ne vitin ...