Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-515-20b)

ID TRS-515-20b
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 112.200 Euro
Sipërfaqe m2 51 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sali Butka

Dyqan per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri te perfunduar ne vitin 2014.

Ambjenti ka siperfaqe te prej 51 m2 se bashku me tualet brenda. Lartesia e saj shkon rreth 4 m2.

Jepet bosh.

Perpara dyqanit ka oborr te cilen ju mund ta shfrytezoni ne varesi te funksioneve tuaja.

Dy nga anet e dyqanit jane te pajisura me fasade xhami dopio ku ju mund te reklamoni biznesin apo aktivitetin tuaj.

Dyqani eshte i pershtatshem per bar, restorant, klinike, zyra te ndryshme, agjensi, noteri, ekonomist, minimarket etj.

Pallati ne te cilen ndodhet dyqani ka ndertim teper cilesor dhe eshte i termoizoluar me sistemin kapot. 

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar kohet e fundit. Popullimi ne kete zone eshte teper i larte dhe ka nje numer te madh kembesoresh qe kalojne ne kete rruge. 

Pallati sherben si rruge lidhese midis rruges se Kavajes dhe bulevardit Gjergj Fishta.

Dyqani eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi 2200 Euro / m2 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Në Shitje 621-1V 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe pa ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallat
Në Shitje 1119-55S 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues me ...

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te r
Në Shitje 1019-38T 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Dyqani ka nje ...

Dyqan ne shitje ne Tirane, ne rrugen Muhamet Gjollesha.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 515-31m 115.200 €

Dyqan ne shitje ne Tirane, ne rrugen Muhamet Gjollesha. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament/Dyqan 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te n
Në Shitje 419-41T 110.000 €

Apartament/Dyqan 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Ai ndodhet ne rrugen Besim Zyma, buze rruges kryes
Në Shitje 718-36E 106.750 €

Dyqan ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane. Ai ndodhet ne rrugen Besim Zyma, buze rruges kryesore. Siperfaqja e ...

Dyqan dhe biznes per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ng
Në Shitje 1218-37S 120.000 €

Dyqan dhe biznes per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte nga toka te nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Në Shitje 1019-26L 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...