Dyqan per shitje tek Kompleksi Delijorgji ne Tirane

ID TRS-523-50Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000
Sipërfaqe m2 79.80
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Dyqan ne shitje tek Kompleksi Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje ndertese te re te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar.
Dyqani ka siperfaqe totale prej 79.80m2.
Kjo prone eshte e organizuar ne dupleks dhe perfshin, 2 ambiente open space, 2 tualete, depo.
Fasada e xhamit eshte mundesi shume e mire per reklamimin e biznesit.
Ambienti eshte shfrytezuar per shume vite si bar, dhe ka mundesi perdorimi te verandes ne pjesen e jashtme te ambientit.
Dyqani eshte pjese e nje kompleksi ne te cilen jane te pozicionuara biznese te shumta dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore
Disponohet dhe nje post parkimi me siperfaqe 19.80m2 me pagese ekstra 30.000 euro.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 300.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen Johan Fon Han, ne Tirane.
Ndodhe
Në Shitje 119-14S 287.000 €

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen Johan Fon Han, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ...