Garsoniere me qira ne kompleksin Mangalem ne Tirane

ID TRR-624-9C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 1
Sipërfaqe m2 44
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pasho Hysa

Garsoniere me qira  ne zonen e Ali Demit ne  Tirane.

Garsonierja pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe totale 44m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine dhe ambient fjetje, nje tualet dhe nje pjese te vogel verande ne hyrje te apartamentit.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar ku ne te gjenden te gjitha mobiliet dhe elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri te sapo perfunduar dhe eshte i pa banuar me pare.

Orientimi i baneses eshte perendimi i cili ben te mundur ngrohjen dhe ndricimin natyral te ambientit gjate gjithe dites.

Zona ka akses te menjehershem me zonen e Qytet Studentit, zonen e Ali Demit, zonen e Shkozes etj 


Cmimi :300 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjet
Me Qira 920-28V 400 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Garsoniere me qira pran qendres ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane
Hyrja ndodhet ne katin e dyte &nbsp
Me Qira 222-41N 340 €

Garsoniere me qira pran qendres ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane Hyrja ndodhet ne katin e dyte  te nje pallati te ...

Garsoniere për qira ne rrugen Prenk Jakova, shume prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
Me Qira 823-43Z 240 €

Garsoniere për qira ne rrugen Prenk Jakova, shume prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, ne Tirane, ...

Garsoniere per qira ne rrugen Rrapo Hekali afer mbikalimit te Komunes se Parisit ne Tirane.
Pozicio
Me Qira 724-47Z 350 €

Garsoniere per qira ne rrugen Rrapo Hekali afer mbikalimit te Komunes se Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 ...

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 419-4T 400 €

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ...

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1019-32S 350 €

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Garsoniere me qira ne rrugen Zenel Bastari, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 119-13S 200 €

Garsoniere me qira ne rrugen Zenel Bastari, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane. 
Tre garsonieret pozicionohen ne kati
Me Qira 1123-43X 330 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane.  Tre garsonieret pozicionohen ne katin e pare dhe katin ...