Garsoniere me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-122-18N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 1
Sipërfaqe m2 30
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Grigor Heba

Garsoniere me qira ne rrugen Grigor Heba prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te vjeter afer rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 30 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi dhe nje tualet.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil modern me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim.
Shtepia eshte e shtruar me parket, ndricimi eshte LED i cili ofrohet nepermjet spoteve te ndryshme.
Ka te instaluar 1 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.
Ka akses direkt ne rrugen Sulejman Delvina, rrugen Gjik Kuqali, etj.


Cmimi 300 Euro / Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1019-32S 350 €

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament dubleks ne forme garsoniere per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 222-37N 350 €

Apartament dubleks ne forme garsoniere per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane
Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 421-43V 285 €

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Me nje ...

Garsoniere me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 419-10T 230 €

Garsoniere me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje te ...

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 419-4T 400 €

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjet
Me Qira 920-28V 400 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Garsoniere per qera ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te
Me Qira 623-43X 400 €

Garsoniere per qera ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane. 
Tre garsonieret pozicionohen ne kati
Me Qira 1123-43X 330 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane.  Tre garsonieret pozicionohen ne katin e pare dhe katin ...