Garsoniere ne shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane

ID TRS-1018-27E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 30.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 35.5
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zenel Bastari

Garsoniere ne shitje ne rrugen Zenel Bastari, prane bllokut te magazinave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 35.5 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 31.4 m2 te organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe nje tualet ne katin e pare dhe nje dhome gjumi dhe nje ballkon te vogel ne katin e dyte.

Kati i pare dhe i dyte lidhen nepermjet shkalleve te brendshme prej druri.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar.

Pallati ofron administrim.

Ndodhet ne nje nga lagjet me te vjetra te Tiranes dhe ne nje zone qe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Ka akses te lehte ne rrugen Siri Kodra, ne Bulevardin e Ri te Tiranes dhe ne zonen e Ish-Stacionit te Trenit.

Eshte i pajisur me certifikate te rregull pronesie.

 

Cmimi: 30.000 Euro

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën