Garsoniere per shitje ne rrugen e Dajtit ne Tirane

ID TRS-723-31X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 36.900
Kati 1
Sipërfaqe m2 41
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dajtit

Garsoniere per shitje ne Linze ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me 4 kate pa ashensor.
Garsonieria ofron nje siperfaqe te brendshme prej 41 m2.
Organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. 
Garsonieria orientohet nga perendimi dhe ofrohet e pamobiluar. 
Ambienti eshte i shtruar me pllake.
Prane pallatit mund te gjeni dhe vende parkimi.
Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte shume e qete dhe e gjelberuar me facilitete te ndryshme prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne Linze, ne zonen e Freskut dhe ne zonen e Dajtit.
Aktualisht prona ndodhet ne proces hipotekimi.


Cmimi: 900 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere ne shitje ne rrugen Zenel Bastari, prane bllokut te magazinave ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 1018-27E 30.000 €

Garsoniere ne shitje ne rrugen Zenel Bastari, prane bllokut te magazinave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...