Garsoniere per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRS-323-6G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 61.000
Kati 10
Sipërfaqe m2 37m2
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Garsoniere ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dhjete dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 37 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 32 m2 te organizuar ne ambient te hapur ku pershihet kuzhina dhe salloni dhe nje tualet.
Ofrohet plotesisht e mobiluar ne nje menyre modern dhe me moilim te ri.
Shtepia ka te instaluar nje kondicioner qe ben te mundur ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Eshte nje mundesi shume e mire investimi dhe banimi.
Hapesira eshte e ndricuar gjate gjithe dites nga drite natyrale.
Prona eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi 61.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Garsonieria pozicionohet ne katin e katert t
Në Shitje 424-61X 75.000 €

Garsoniere per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Garsonieria pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ...