Garsoniere per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane

ID TRS-424-61X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 45
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Riza Cerova

Garsoniere per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Garsonieria pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe totale prej 45 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 41 m2.
Eshte e organizuar ne nje dhome, nje tualet dhe nje ballkon. 
Garsonieria eshte e shtruar me parket dhe ofrohet e pamobiluar. 
Orientohet nga jugu duke mundesuar drite dhe ngrohtesi.
Garsonieria eshte teresisht e investuar. 
Ndodhet ne nje pallat i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Dibres, ne zonen e Medresese dhe ne zonen e Selvies.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 75.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e shtate banim te nje
Në Shitje 522-12S 77.000 €

Garsoniere ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri me ...

Garsoniere per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.
Garsonieria pozicionohet ne katin e peste
Në Shitje 324-6X 85.000 €

Garsoniere per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Garsonieria pozicionohet ne katin e peste te  nje ...

Garsoniere ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dhjete dhe te fundi
Në Shitje 323-6G 61.000 €

Garsoniere ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete dhe te fundit te nje pallati te ...