Garsoniere per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane

ID TRS-124-11Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 38.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 28.3
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Keta

Garsoniere per shitje prane rajonit numer 4 ne rrugen Myslym Keta, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
Ka nje Siperfaqe totale prej 28.3m2 te organizuar ne nje dhome gjumi, tualet dhe nje ambient gatimi.
Orientimi nga Jugu mundeson ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Shtepia shitet e mobiluar.
Eshte pjese e nje pallati te vjeter pa ashensor ne rruge kryesore I ndertuar me tulla te kuqe dhe i suvatuar.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si  Zona e Kinostudios, zona e Freskut, Rruga e Dibres etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 38.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje p
Në Shitje 1219-19L 43.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te viteve ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 514-5j 52.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e II-te te banimit, ...

Apartament per shitje prane rruges Njazi Meka ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te
Në Shitje 116-56b 42.000 €

Apartament per shitje prane rruges Njazi Meka ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te vjeter, buze rruge ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 319-48S 42.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter. Shtepia ...

Garsoniere per shitje ne rrugen Ramazan Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati t
Në Shitje 120-9T 36.000 €

Garsoniere per shitje ne rrugen Ramazan Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartamente 1+1 per shitje prane QSUT-se ne Tirane.

Apartamentet ndodhen ne nje kompleks ne ndert
Në Shitje 221-8V 52.528 €

Apartamente 1+1 per shitje prane QSUT-se ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks ne ndertim e ...

Apartament per shitje ne rrugen AT Zef Valentini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te n
Në Shitje 721-32V 52.500 €

Apartament per shitje ne rrugen AT Zef Valentini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati te ri i ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Besim Alla ne zonen e Misto Mames ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 818-43E 45.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Besim Alla ne zonen e Misto Mames ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje ...