Apartament 1 + 1 per shitje prane qendres spitalore Nene Tereza (TRS-116-56b)

ID TRS-116-56b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 42.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 49.8 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Njazi Meka

Apartament per shitje prane rruges Njazi Meka ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te vjeter, buze rruge kryesore.

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 49.8 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, koridor dhe tualet.

Hapesira e brendshme eshte e mireorganizuar dhe tualeti eshte i pajisur me dritare.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per banim por edhe per ndonje klinike, studio ose zyra te ndryshme.

Perpara pallatit keni sheshpushim dhe mundesi per vende parkimi per makinen.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe ka nje infrastukture te rregullt. Prane saj do te gjeni bar-kafe, restorante, farmaci, kopesht per femije, shkolla te ndryshme, minimarkete, supermarkete etj.

Pallati ka akses te drejperdrejte ne rrugen e Dibres dhe zonen e Alliasit.

Banesa eshte e pajisur me hipoteke.

Cmimi 42.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Thoma Koxhaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleks
Në Shitje 319-30L 43.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Thoma Koxhaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri palatesh ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Në Shitje 1219-30S 47.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter prane rruges ...

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ofrohen apartamente 1+1 dhe 2+1 p
Në Shitje 1119-34T 55.300 €

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ofrohen apartamente 1+1 dhe 2+1 per shitje ne nje ...

Apartamente per shitje  prane unazes se Tiranes
Ofrohen apartamente 1+1,  per shitje nje
Në Shitje 520-4A 56.850 €

Apartamente per shitje  prane unazes se Tiranes Ofrohen apartamente 1+1,  per shitje nje nje kompleks ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati p
Në Shitje 819-20S 45.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati parafabrikat buze ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 418-32L 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Në Shitje 120-2S 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 1+1 ne shitje ne Bulvardin Blu, prane Gjimnazit Ibrahim Rugova ne Kamez.
Ndodhet ne kati
Në Shitje 1018-12E 32.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne Bulvardin Blu, prane Gjimnazit Ibrahim Rugova ne Kamez. Ndodhet ne katin e katert te nje ...