Hotel per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane

ID TRS-624-3Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 800.000
Sipërfaqe m2 411+369
Tualete 9
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petraq Leka

Hotel se bashku me truall te vecuar per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane.
Hoteli ka nje siperfaqe trualli prej 206.56m2 dhe siperfaqe ndertimi per te tre katet prej 369m2
Gjithashtu ngjitur me hotelin eshte nje truall me siperfaqe 205m2 i cili aktualisht eshte pershtatur si parkim makinash.
Kati i pare eshte ne rikonstruksion dhe do te sherbeje, si recepsion, restorant, dy tualete, dhe magazine.
Kati i dyte ka ne total 6 dhoma gjumi, 6 tualete, nje depo 3 ballkone dhe korridori lidhes.
Secila dhome gjumi ka te perfshire tualetin, dhe 3 nga dhomat e gjumit kane dalje ne ballkon.
Kati i trete ka 5 dhoma gjumi, 2 tualete, nje ambient kuzhine, 3 ballkone dhe korridori lidhes.
Dy nga dhomat e gjumit e kane tualetin te perfshire.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Orientimi eshte Lidje Perendim dhe Veri duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Vila eshte rikonstuktuar se fundmi dhe eshte e veshur me sistem kapot.
Biznesi eshte i ngritur dhe siguron te ardhura te mira mujore.
Zona eshte e aksesueshme dhe lidhet shpejt me zonen e Selites, rruge dytesore Tirane-Durres, zonen e Yzberishtit etj.
Hoteli dhe trualli i vecuar disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi 800.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
A
Në Shitje 320-8S 802.000 €

Zyre per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ambienti ka nje ...