Lokal me qera prane zones se Kamzes ne Tirane (TRR-915-44b)

ID TRR-915-44b
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 250 Euro
Sipërfaqe m2 53.3 m2 + 10 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Blu

Lokal modern me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te sapoperfunduar buze rruges kryesore.

Lokali ka siperfaqe te brendshme prej 53.3 m2 dhe 10 m2 verande.

Mobilimi eshte i ri, shume modern dhe vetem pak kohe ka qe ka perfunduar.

Jepet sic eshte, me te gjitha pajisjet e saj.

Mund te permendim disa prej avantazheve qe ka lokali: sistem aspirimi dhe kondicionimi, depozite uji te vecante, mundesi reklamimi nga rruga kryesore nepermjet fasades se xhamit, dritare dopio xham, pllaka me cilesie te larte, punime gipsi etj.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar kohet e fundit.

Prane saj ndodhet disa institucione private dhe shteterore te cilet ju ndihmojne ju te keni nje xhiro te mire ditore ne lokal.

Pallati ndodhet ne bulevardin kryesor dhe ne nje poziocion kyc ne zonen e Kamzes.

Cmimi 250 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane
Ambienti  ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 319-53T 300 €

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane Ambienti  ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri,
Me Qira 1114-56b 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, buze rruge ...

Dyqan me qera ne afersi te qendres se Tiranes. Lokalizohet ne nje pallat te ri ku ndodhen disa bizne
Me Qira 215-59m 220 €

Dyqan me qera ne afersi te qendres se Tiranes. Lokalizohet ne nje pallat te ri ku ndodhen disa biznese. Me nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, i
Me Qira 918-19E 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, i cili eshte pjese e ...

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane l
Me Qira 414-59b 300 €

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane liqenit artificial ...

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore shume prane Gjim
Me Qira 616-49K 370 €

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore shume prane Gjimnazit Sami ...

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese
Me Qira 816-27b 370 €

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2 kateshe, prane ...

Dyqan me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te r
Me Qira 319-24L 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane me ...