Ambient tregtar me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-823-46R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 350
Sipërfaqe m2 40
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Islam Alla

Ambient tregtar me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe prej 40 m2 e organizuar ne nje hapesire pune open space dhe nje tualet.
Dyqani ofrohet i pamobiluar dhe ne kushte shume te mira.
Ambienti mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi.
Eshte e pajisur me vetrata te medha xhami qe krijojne mundesi te mire reklamimi.
Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, ne rrugen Myslym Shyri, Sheshin Skenderbej etj.

Cmimi: 350 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Gjendet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 220-19H 250 €

Dyqan me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Gjendet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze ...

Dyqan me qera ne autostraden Tirane-Elbasan ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te
Me Qira 115-51r 400 €

Dyqan me qera ne autostraden Tirane-Elbasan ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te ri buze rruge ...

Ambient tregtar per qira ne rrugen Tom Plezha ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi p
Me Qira 523-59X 300 €

Ambient tregtar per qira ne rrugen Tom Plezha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi pallatesh. Ka nje ...

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te vjeter,
Me Qira 716-21b 400 €

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te vjeter, prane shkolles ...

Dyqan me qira shume prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin zero te nje pallati te r
Me Qira 1222-37Z 300 €

Dyqan me qira shume prane rruges Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri shume prane ...

Ambient tregtar per qera ne rrugen Alush Frakulla ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te
Me Qira 823-19X 300 €

Ambient tregtar per qera ne rrugen Alush Frakulla ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese ...

Vile me qira prane rruges Lord Bajron ne Tirane. 
Vila ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 dhe
Me Qira 921-10V 455 €

Vile me qira prane rruges Lord Bajron ne Tirane.  Vila ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 dhe ndahet ne 2 kate ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat te ri buze rruge k
Me Qira 821-56F 290 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri buze rruge kryesore me mundesi ...