Lokal me qira prane rruges se Kavajes

ID TRR-522-22S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 134 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Lokal me qira prane Condor Center ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te pozicionuar prane rruges se Kavajes.
Kjo zone eshte shume e pelqyer per zhvillim biznesi.
Siperfaqja 134 m2 eshte e ndare ne nje hapesire te madhe dhe 2 tualete.
Lokali ofrohet plotesisht i mobiluar dhe ka nje arredim bashkohor.
Ka kondicionere te instaluar  per ngrohje dhe ftohje.
Ka akses ne rrugen e Kavajes, zonen e ish parkut te autobuzave etj.
Cmimi: 2000 Euro/ muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Ish-Bllokut, ne Tirane.

Ndodhet ne katin pare t
Me Qira 818-56E 1980 €

Ambient me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Ish-Bllokut, ne Tirane. Ndodhet ne katin pare te nje pallati te ...