Magazine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Keta ne Tirane (TRR-717-7K)

ID TRR-717-7K
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 3500 Euro
Sipërfaqe m2 2200 m2
Lartesia 4
Shperndarja 2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Keta

Magazine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Keta tek Komuna e Dajtit.

Siperfaqja totale e hapesires eshte 2200 m2 e shperndare ne 3 kate dhe nje kat nentoke.

Siperfaqja organizohet ne 2 hapesira te medhaja te fortifikuara me kolona ndermjet, 1 ambient qe sherben si zyre qendrore, dhe 2 tualete nga 1 ne secilin kat.

Ambienti ofron kushte shume te mira duke u furnizuar me uje dhe drita 24 ore.

Ndertesa ka 2 hyrje nga para dhe nga ana e pasme.

Mundesohen nder kushtet me te mira te parkingut, ne nje terren me siperfaqe 800 m2 ne oborr dhe ne anen e pasme te objektit.

Kjo rruge eshte lehtesisht e aksesueshme nga rruga e Dibres dhe rruga Aleksander Moisiu.


Cmimi 3500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine 3-kateshe per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane.

Organizohet ne 3 ambiente te med
Me Qira 322-55V 3600 €

Magazine 3-kateshe per qira prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane. Organizohet ne 3 ambiente te medha open space, ...