Magazine me qira ne zonen e Kombinatit ne Tirane

ID TRR-322-37N
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 4300 Euro
Sipërfaqe m2 2030 m2
Lartesia 10
Shperndarja 8
Tualete 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kombinat

Magazine me qira prane rruges Llazi Miho ne Tirane.
Siperfaqja totale e magazines eshte 2030m2 dhe ndahet ne 4 hapesire te madha, 4 zyra dhe 6 tualete.
Ka mundesi per ndarje ne 930 m2 dhe 1100 m2.
Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 1 kateshe.
Ka nje lartesi prej 8 dhe 10 metrash ne hapesiren e madhe dhe 3 m2 ne pjesen e zyrave.
Magazina eshte e pershtatshme per fasoneri, magazinim produktesh, punime druri ose alumini te ndryshme.

Ka akses te lehte per kalimin e kamionave dhe ofron vend parkimi.
Ka akses te lehte ne rrugen Llazi Miho.


Cmimi: 2.1 euro per m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën