Magazine me qera ne zonen e Kasharit ne Tirane

ID TRR-1119-54a
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 2800
Sipërfaqe m2 660
Lartesia 8
Shperndarja 2
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kashar

Magazine me qera ne rrugen  Egnatia prane mbikalimit te Rinasit ne Tirane.
Prona eshte e sapoperfunduar dhe punimet si brenda edhe jashte jane moderne
Ka siperfaqe prej 1500 m2 te ndara ne 660 m2 ndertim (magazine open space) dhe 840 m2 truall te cilen mund ta shfrytezoni per vendparkim te tonazheve te medha ose te vogla.
Brenda magazines jane pozicionuar 2 ambjente me dy kate secila dhe te pajisura me tualete.
Lartesia e magazines eshte 8 metra dhe brenda saj eshte vendosur energji 3-fazore me fuqi 200 kv.
Aksesi per ne prone realizohet nepermjet dy portave te medha industriale dhe 2 portave te tjera elektrike qe bejne te mundur futjen ne magazine.
Toka eshte e gjitha e rrethuar dhe gjithe oborri i magazines ne te kater anet e saj eshte e shtruar dhe niveluar ne menyre perfekte.
Magazina ndodhet ne zonen e Kasharit, ne nje zone industriale me biznese te shumellojshme shqiptare dhe te huaja, buze rruge dytesore dhe me akses te drejperdrejte ne Autostraden Tirane-Durres-Tirane.
Cmimi 2800 Euro / muaj (tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën