Magazine me qira prane rruges Misto Mame ne Tirane

ID TRR-524-25X
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 2850
Sipërfaqe m2 750
Lartesia 7
Shperndarja 1
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Konferenca e Pezes

Magazina pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese nje kateshe.
Ofron nje siperfaqe prej 750 m2 dhe nje lartesi prej 6.5 m2.
Organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet.
Magazina eshte e shtruar me cimento dhe ofrohet bosh.
Ambienti i ofron te gjitha instalimet elekrike dhe hidraulike. 
Eshte shume e pershtateshme per zhvillime te shumellojshme aktivitetesh biznesi.
Survejohet me kamera dhe ka te instaluar sistem alarmi.
Prane magazines mund te gjeni dhe poste parkimi.
Magazina pozicionohet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete dhe sherbime prane.
Zona ka dalje te menjehereshme ne rrugen e Kavajes, ne zonen e Yzberishtit, ne zonen  e Kombinatit dhe ne zonen e Spitalit Amerikan 3.


Cmimi: 3.8 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen  Egnatia prane mbikalimit te Rinasit ne Tirane.
Prona eshte e sapop
Me Qira 1119-54a 2800 €

Magazine me qera ne rrugen  Egnatia prane mbikalimit te Rinasit ne Tirane. Prona eshte e sapoperfunduar dhe ...