Ndertese 5-kateshe me qira prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.

ID TRR-1120-54V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1750
Sipërfaqe m2 805
Dhoma 9
Tualete 9
Ballkone 9
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rrapo Hekali

Ndertese 5-kateshe me qira prane rruges Mustafa Matohiti ne Tirana.

Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej 805 m2 te ndare ne 5 kate.

Kati i pare ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne 2 ambiente dhe 2 banjo

Kati i 2, 3 dhe 4 kane nje siperfaqe prej 173 m2 te organizuar ne 5 ambiente, 3 ballkone dhe 2 banjo.

Kati 5 papafingo me siperfaqe ndertimi 101 m2 dhe siperfaqe verande 66 m2 organizohet ne 3 ambiente, 2 banjo, ballkon dhe verande e madhe.

Ndertesa eshte ne proces perfundimi dhe ne kete faze mund te behen modifikime sipas deshires dhe planit te biznesit.

Jepet me qira e gjitha ose e ndare ne 7 hyrje me 3 ambiente me nga 250 euro secila.

Eshte e pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh si zyra te ndryshme, call center, fondacione etj.

Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te sigurte.

Ka akses direkt ne rrugen Rrapo Hekali, rrugen Mustafa Matohiti dhe shume prane autostrades Tirane-Elbasan.

 

Cmimi: 1750 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën