Vile 3 kateshe me qira prane rruges Siri Kodra ne Tirane

ID TRR-124-42Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 420+345
Dhoma 9
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ramazan Bogdani

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Ramazan Bogdani, prane ish Stacionit te Trenit ne  Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 420m2 dhe siperfaqe ndertese per te treja katet prej 345m2.
Eshte e organizuar ne 3 kate.
Kati i pare dhe kati i dyte eshte i organizuar ne 6 ambiente pune, 2 tualete, dy ballkone dhe dy korridore te bollshme lidhese.
Kati i trete eshte i organizuar ne 3 ambiente pune, 2 tualete, nje korridor lidhes dhe nje ballkon.
Orientimi i viles eshte Jug-Perendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te cilet jane ne procesin e vendosjes.
Dritaret jane triplex, duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Dyert dhe tualetet jane te sapoinvestuara.
Vila eshte mundesi shume e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: Klinike, Kopesht, zyra te ndryshme etj.
Eshte e pozicionuar ne nje zone mjaft te qete te rrethuar nga vila gjithashtu.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga 5 Maji, rruga Ferit Xhajko, Bulevardi i ri etj.
Ne vilen ofron deri ne 6 poste parkimi.

Cmimi 2000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën