Prona në Lushnje

Toke per shitje ne afersi te Lushnjes, ne autostraden Lushnje-Fier.
Toka ndodhet ne kilometrin 7 te
Në Shitje LUS-118-1R 74.980 €

Toke per shitje ne afersi te Lushnjes, ne autostraden Lushnje-Fier. Toka ndodhet ne kilometrin 7 te autostrades, prane Kompleksit Joti. Ka nje siperfaqe prej 3749 m2 me statusin are dhe pozicionohet ne vijen e pare ngjitur me rrugen. Eshte nje prone e ...

Toke per shitje ne Rrugen e Pezes prane zones se Çermes.

Ofron siperfaqe prej 8.940 m2 &nb
Në Shitje LUS-417-1L 23.000 €

Toke per shitje ne Rrugen e Pezes prane zones se Çermes. Ofron siperfaqe prej 8.940 m2  te ndare ne dy parcela. Toka eshte e mbjelle me produkte te ndryshme bujqesore duke ofruar mundesi investimi. Gjithashtu eshte shume e ...

Apartament per shitje prane Qendres se qytetit ne Lushnje.

Ndodhet ne katin e 8-te ten je pallati
Në Shitje LUS-217-1L 40.000 €

Apartament per shitje prane Qendres se qytetit ne Lushnje. Ndodhet ne katin e 8-te ten je pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Me siperfaqe totale prej 105m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ...

Godine 2 kateshe per shitje ne fshatin Bubullime ne Lushnje.
Godina ka nje hapesire te brendeshme 8
Në Shitje LUS-416-1K 280.000 €

Godine 2 kateshe per shitje ne fshatin Bubullime ne Lushnje. Godina ka nje hapesire te brendeshme 840 m2 dhe eshte e ndertuar ne nje parcel toke prej 1800 m2 shume prane kishes ortodokse te fshatit. Kati i pare ka nje hapesire prej 420 m2 te shperndare ...

Ndertese biznesi per shitje te Shetitorja e Palmave ne Lushnje.
Pozicionohet buze rruge kryesore me
Në Shitje LUS-216-3b 200.000 €

Ndertese biznesi per shitje te Shetitorja e Palmave ne Lushnje. Pozicionohet buze rruge kryesore me siperfaqe ndertimi prej 660 m2. Ndertimi nuk eshte perfunduar ende dhe eshte ndare ne 4-kate si me poshte: Kati i pare i saj eshte bodrum me siperfaqe ...

Toke dhe Mobilieri per shitje te Shetitorja e Palmave ne Lushnje.
Pozicionohet buze rruge kryesore
Në Shitje LUS-216-2b 300.000 €

Toke dhe Mobilieri per shitje te Shetitorja e Palmave ne Lushnje. Pozicionohet buze rruge kryesore prane fabrikes se tullave. Toka ka siperfaqe prej 2400 m2 ndersa ndertimi me siperfaqe prej 1000 m2 e ndare ne 2 reparte te ndryshme. Godinat kane ...

Toke dhe ndertim per karburant per shitje ne autostarden Rrogozhine-Lushnje.
Pozicionohet buze rrug
Në Shitje LUS-216-1b 350.000 €

Toke dhe ndertim per karburant per shitje ne autostarden Rrogozhine-Lushnje. Pozicionohet buze rruge kryesore prane rrethrrotullimit te Plugut. Toka ka siperfaqe prej 4000 m2 dhe ndertim prej 1280 m2. Ndertimi eshte cilesor, i zbatuar me nje projekt ...