Shtepi private per shitje ne zonen e Treshit, Tirane (TRS-1214-33r)

ID TRS-1214-33r
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000 euro
Sipërfaqe m2 270 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dardania

Shtepi private 3+1  per  shitje ne rrugen Dardania, ne zonen e Treshit ne Tirane.
Shtepia shtrihet ne nje truall prej 270 m2, duke perfshire oborrin dhe vend parkimi .
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 100 m2 te organizuar ne: sallon te madh se bashku me guzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete koridor dhe ballkon.
Shitet  pjeserisht e mobiluar.
Dhomat kane ndricim natyral gjate gjith dites ,te orientuara nga lindja-perendimi.
Dritaret jane me dopio xham dhe te pajisura me grila,veranda eshte e pajisur me tende.
Punimet ne brendesi te baneses jane cilesore.
Rreth shtepise jane mbjelle lule dhe peme.
Ndertesa  pozicionohet ne nje lagje te qete,  dhe plot ajer te paster.
Prona eshte e pajisur me hipoteke.

Cmimi : 130.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Marie Kraja ne Tirane.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 2
Në Shitje 319-35T 125.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Marie Kraja ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 260 m2 dhe siperfaqe ...

Vile per shitje prane rruges Foto Janku ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore disa metra la
Në Shitje 816-37 136.000 €

Vile per shitje prane rruges Foto Janku ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore disa metra larg shkolles Harry ...

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiran
Në Shitje 1121-33N 135.000 €

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes, afer rruges ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Halil Aga ne Tirane.

Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 40
Në Shitje 819-9T 125.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Halil Aga ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 407 m2 ku 133 m2 jane ...