Vila 2-kateshe per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane

ID TRS-1222-12V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 199.000
Sipërfaqe m2 236 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Vile dy kateshe per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 236 m2 dhe siperfaqe trualli prej 199 m2.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, secila me tualet te vecante.
Kati i dyte organizohet ne sallon, kuzhine te ndare, dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.
Ofron gjithashtu nje oborr te bollshem me peme frutore ,lule dhe vend parkimi per 2 makina.
Ndodhet ne nje zone te qete, shume prane rruges kryesore.
Ka akses te direkt me rrugen Jordan Misja , Bulevardi I Ri , Don Bosko , etj.
Eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.


Cmimi: 199.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje ne zonen Sauk i Vjeter ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe totale prej 320 m2, ku ga
Në Shitje 617-68d 200.000 €

Vile per shitje ne zonen Sauk i Vjeter ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe totale prej 320 m2, ku garazahi eshte 100 m2 ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Abedin Rexha ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe trualli prej 156.
Në Shitje 317-28L 200.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Abedin Rexha ne Tirane. Banesa ka siperfaqe trualli prej 156.7m2 dhe ndertimi ...

Vile 2-kateshe per shitje prane resortit turistik Teatri Kame ne Pellumbas.

Ka nje siperfaqe trua
Në Shitje 321-3V 185.000 €

Vile 2-kateshe per shitje prane resortit turistik Teatri Kame ne Pellumbas. Ka nje siperfaqe trualli prej 700 m2 dhe ...