Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane zones se Selites ne Tirane (TRS-1017-24L)

ID TRS-1017-24L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000 Euro
Sipërfaqe m2 242m2 +110m2
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Zallit

Toke dhe ndertese per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane.

Trualli ka siperfaqe prej 242 m2 ndersa ndertimi prej 110m2, eshte  i paperfunduar akoma i organizuar ne apartament 2+1.

Themelet e e hedhura jane parashikuar per ndertimin e nje vile 2-kateshe.

Trualli sebashku me ndertimin jane te pajisure me certificate te rregullt pronesie.

Zona eshte e zhvilluar se fundmi dhe me infrastukture te rregull.

Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme si: markete, farmaci, furre buke, restorante, kopesht etj.

Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe shume prane Kopshtit Botanik.

Cmimi: 120.000 Euro.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit.
Toka ndodhet disa metra larg liqenit, buze rruge kryes
Në Shitje 814-32b 126.000 €

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit. Toka ndodhet disa metra larg liqenit, buze rruge kryesore e cila ndan ...