Toke per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane (TRS-814-32b)

ID TRS-814-32b
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 126.000 Euro
Sipërfaqe m2 3.000 m2
Qyteti Tirane
Adresa Paskuqan

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit.

Toka ndodhet disa metra larg liqenit, buze rruge kryesore e cila ndan zonen e Paskuqanit me ate te Kamzes.

Siperfaqja e saj eshte 3000 m2 dhe eshte ne formen e nje drejtkendeshi me gjatesi 35 m.

Eshte shume e pershtashme per biznese te ndryshme ose per banim.

Prane tokes kalon dhe rruga e Arberit. Ajo ndodhet 5.5 km larg qendres se Tiranes.

Ka certifikate pronesie.

Cmimi 42 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Truall + shtepi private per shitje rrugen Nazmi Rushiti ne Tirane.
Siperfaqja e truallit eshte 190
Në Shitje 718-3d 135.000 €

Truall + shtepi private per shitje rrugen Nazmi Rushiti ne Tirane. Siperfaqja e truallit eshte 190 m2 dhe siperfaqja e ...

Toke dhe ndertese per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane.
Trualli ka siperfaqe prej 242 m2 ndersa
Në Shitje 1017-24L 120.000 €

Toke dhe ndertese per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane. Trualli ka siperfaqe prej 242 m2 ndersa ndertimi prej ...