Toke ne shitje prane qendres se Kamzes ne Tirane , Albania (TRS-614-38b)

ID TRS-614-38b
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000 Euro
Sipërfaqe m2 1500 m2
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Altruisti

Toke per shitje ne rrugen Altruisti ne Tirane.

Toka ndodhet buze rruge, prane qendres se Kamzes, ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 1500 m2, eshte shume e pershtatshme per banim dhe per biznese te ndryshme.

Perparesia e kesaj toke eshte dhe siperfaqja drejtkendeshe e saj e cila mund te shfrytezohet me se miri.

Eshte e pajisur me certificate pronesie.

Cmimi 50 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan.
Pozicionohet disa metra larg rruges kryesor
Në Shitje 717-67L 65.000 €

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan. Pozicionohet disa metra larg rruges kryesore dhe me akses te ...

Toke per shitje ne rrugen e re te Prushit ne Tirane.
Ndodhet disa metra larg rruges kryesore e cila
Në Shitje 516-37b 76.000 €

Toke per shitje ne rrugen e re te Prushit ne Tirane. Ndodhet disa metra larg rruges kryesore e cila ka perfunduar ...