Toke per shitje prane zones se Prushit ne Vaqarr, Tirane (TRS-516-37b)

ID TRS-516-37b
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 76.000 Euro
Sipërfaqe m2 1268 m2
Qyteti Tirane
Adresa Vaqarr, Tirane

Toke per shitje ne rrugen e re te Prushit ne Tirane.

Ndodhet disa metra larg rruges kryesore e cila ka perfunduar vitet e fundit.

Ka siperfaqe prej 1268 m2. Aktualisht eshte e mbjelle me peme te ndryshme frutore

Kjo prone eshte e pershtatshme per magazina te ndryshme, firme prodhimi apo sherbimi, fasoneri, kompani, shoqate etj.

Zona perreth eshte zhvilluar shume kohet e fundit dhe ka nje infrastukture te rregullt. Prane saj jane ndertuar shume magazine dhe kapanone te ndryshme. 

Aksesohet lehtesisht ne rrugen e vjeter qe te con ne Durres. 

Toka eshte e pajisur me hipoteke.

Cmimi 60 Euro / m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Altruisti ne Tirane.
Toka ndodhet buze rruge, prane qendres se Kamzes, ne
Në Shitje 614-38b 75.000 €

Toke per shitje ne rrugen Altruisti ne Tirane. Toka ndodhet buze rruge, prane qendres se Kamzes, ne Tirane. Me nje ...

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan.
Pozicionohet disa metra larg rruges kryesor
Në Shitje 717-67L 65.000 €

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan. Pozicionohet disa metra larg rruges kryesore dhe me akses te ...

Toke per shitje ne rrugen Albanet ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe eshte e organizuar n
Në Shitje 120-14S 90.000 €

Toke per shitje ne rrugen Albanet ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe eshte e organizuar ne forme te ...