Toke per shitje afer autostrades Tirane-Durres ne Durres (DRS-719-1L)

ID DRS-719-1L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000 Euro
Sipërfaqe m2 3000 m2
Qyteti Durres
Adresa Maminas, Durres

Toke per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres.

Pozicionohet ne rrugen dytesore dhe me akses direkt ne rrugen kryesore vetem 100m.

Toka ka nje siperfaqe totale prej prej 3000 m2.

Eshte shume e pershtatshme per ndertim kapanoni per fasoneri ose vila private.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesieme statusin are.

Cmimi 40 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres.
Toka ka nje siperfaqe prej 3000 m2 dhe shtrihet ne nj
Në Shitje GLS-216-1K 115.000 €

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres. Toka ka nje siperfaqe prej 3000 m2 dhe shtrihet ne nje koder shume prane ...

Toke per shitje afer Maminasit, perkatesisht ne fshatin Guzaj.
Toka pozicionohet vetem pak metra la
Në Shitje DRS-1114-3a 123.000 €

Toke per shitje afer Maminasit, perkatesisht ne fshatin Guzaj. Toka pozicionohet vetem pak metra larg autostrades ...

Toke per shitje prane rruges Tetova ne Durres.
Pozicionohet buze rruge prane lumit te Durresit dhe
Në Shitje DRS-1114-1b 113.400 €

Toke per shitje prane rruges Tetova ne Durres. Pozicionohet buze rruge prane lumit te Durresit dhe rrugices se ...