Toke per shitje afer Maminasit ne Durres, (DRS-1114-3a)

ID DRS-1114-3a
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 123.000 Euro
Sipërfaqe m2 4100 m2
Qyteti Durres
Adresa Maminas

Toke per shitje afer Maminasit, perkatesisht ne fshatin Guzaj.

Toka pozicionohet vetem pak metra larg autostrades Tirane-Durres.

Me nje siperfaqe prej 4100 m2 me formen e nje trapeze.

Toka ka statusin are dhe eshte vetem me 1 pronar.

Letra te rregullta Pronesie.


Cmimi 30 €/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres.
Pozicionohet ne rrugen dytesore dhe me akses direkt
Në Shitje DRS-719-1L 120.000 €

Toke per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres. Pozicionohet ne rrugen dytesore dhe me akses direkt ne rrugen kryesore ...

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres.
Toka ka nje siperfaqe prej 3000 m2 dhe shtrihet ne nj
Në Shitje GLS-216-1K 115.000 €

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres. Toka ka nje siperfaqe prej 3000 m2 dhe shtrihet ne nje koder shume prane ...

Toke per shitje prane rruges Tetova ne Durres.
Pozicionohet buze rruge prane lumit te Durresit dhe
Në Shitje DRS-1114-1b 113.400 €

Toke per shitje prane rruges Tetova ne Durres. Pozicionohet buze rruge prane lumit te Durresit dhe rrugices se ...