Toke per shitje ne fshatin Ferraj ne Tirane (TRS-419-20S)

ID TRS-419-20S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 162.000 euro
Sipërfaqe m2 18000 m2
Qyteti Tirane
Adresa

Toke per shitje ne fshatin Ferraj ne Tirane.

Ndodhet vetem 8 km larg nga qendra e qytetit.

Siperfaqja totale eshte 18000 m2 dhe mund te ofrohen dhe te ndara ne 3 parcela nga 6000 m2 secila .

Toka ka statusin truall dhe eshte e mbjelle dhe punuar me peme frutore e ullinj.

Zona ku eshte e pozicionuar toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje shtepie pushimi etj.

Ka akses ne rrugen e Arberit, Tufine etj.

 

Cmimi:9 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën