Toke per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRS-322-54N
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 98.000
Sipërfaqe m2 678 m2
Qyteti Tirane
Adresa Sauk

Toke per shitje ne rrugen Ramazan Begu , Sauk.
Ka nje siperfaqe prej 678 m2, e pershtatshme per ndertim.
Satusi aktua eshte are.
Prona ofrohet me rrjet uji te pijshem dhe rrjet elektrik.
Toka ka nje forme drejtkendore dhe ndodhet buze rruge.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane Elbasan.

E pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 98.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 407 m2 ne forme te rr
Në Shitje 1118-11L 110.000 €

Toke per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 407 m2 ne forme te rregullt, buze rruge ...

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore me nje s
Në Shitje 415-21b 86.400 €

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me nje siperfaqe prej 480 ...