Toke per shitje ne Petrele, ne Tirane

ID TRS-521-6A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 50.000
Sipërfaqe m2 1250 m2
Qyteti Tirane
Adresa Tagan, Petrele

Toke per shitje ne Tagan, Petrele.
Ka nje siperfaqe prej 1250 m2, e pershtatshme per ndertim.
Koeficenti i shfrytezimit te tokes shkon deri ne 30%, me nje intensitet 0.3, duke mundesuar ndertim ne dy kate deri ne 360 m2, ne dy kate plus bodrum me lartesi deri ne 8 m.
Toka eshte e pajisur me leje zhvillimi dhe ndertimi qe ne vitin 2011, afati i te cili ka kaluar per shkak te mos shfrytezimit.
Prona ofrohet me rrjet uji te pijshem dhe rrjet elektrik.
Ka nje studim sizmik deri ne 7.5 balle dhe gjithashtu planin e rrjetit elektrik dhe hidrik.
Shitet e pandare dhe ne rast interesi te nje parcele me te madhe, mund t’i bashkohet dhe parcela bashkangjitur, duke rritur siperfaqen ne 2500 m2.

Cmimi: 40 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Yzberisht, Tirane

Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 ne
Në Shitje 1120-59V 60.000 €

Toke per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Yzberisht, Tirane Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 ne forme te ...

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan.

Pozicionohet disa metra larg rruges kryes
Në Shitje 717-67L 60.000 €

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan. Pozicionohet disa metra larg rruges kryesore dhe me akses te ...

Toke per shitje ne rrugen Abdi Bej Toptani ne Tirane. 
Trualli ofron nje siperfaqe prej 1000 m
Në Shitje 1023-33X 60.000 €

Toke per shitje ne rrugen Abdi Bej Toptani ne Tirane.  Trualli ofron nje siperfaqe prej 1000 m2.  Permban ...