Toke per shitje ne rrugen Nazmi Kryeziu ne Kamez ne Tirane (TRS-1214-9b)

ID TRS-1214-9b
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 45.000 Euro
Sipërfaqe m2 500 m2
Qyteti Tirane
Adresa Kamez, Tirane

Toke per shitje prane rruges Berisha ne Kamez.

Pozicionohet vetem 400 metra larg qendres se Kamzes dhe shume prane stadiumit te Kamzes. 

Toka ka siperfaqe prej 500 m2 dhe nga te dyja anet e saj ka rruge. 

Eshte shume e pershtatshme per te ndertuar nje vile ose ndertese per banim, gjithashtu eshte e pershtatshme edhe per shume biznese te ndryshme.

Toka ndodhet vetem pak metra larg rruges kryesore Berisha dhe eshte zhvilluar shume kohet e fundit.

Ne kete zone do te gjeni dyqane te ndryshme, supermarket, shkolle, farmaci, lokale, restorante etj.

Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 90 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Deja ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 365 m2 ku 92 m2 jane ndert
Në Shitje 419-60T 50.000 €

Toke per shitje ne rrugen Deja ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 365 m2 ku 92 m2 jane ndertim. Toka eshte ...

Toke per shitje ne fshatin Vaqarr ne Tirane.
Trualli aktualisht ka statusin are me parametra 20 met
Në Shitje 721-18A 59.900 €

Toke per shitje ne fshatin Vaqarr ne Tirane. Trualli aktualisht ka statusin are me parametra 20 metra me 45 metra dhe ...

Toke per shitje ne rrugen Spahiu ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej rreth 400 m2, permasat e se
Në Shitje 821-51F 35.000 €

Toke per shitje ne rrugen Spahiu ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej rreth 400 m2, permasat e se ciles jane 18 metra ...

Toke per shitje ne rrugen Albanet prane Kamzes ne Tirane.

Toka ka siperfaqe prej 700 m2 ne te cil
Në Shitje 1214-14b 50.000 €

Toke per shitje ne rrugen Albanet prane Kamzes ne Tirane. Toka ka siperfaqe prej 700 m2 ne te cilen perfshihen dhe ...

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan.

Pozicionohet disa metra larg rruges kryes
Në Shitje 717-67L 55.000 €

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan. Pozicionohet disa metra larg rruges kryesore dhe me akses te ...

Toke per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane.

Kjo toke pozicionohet ne nje vend shume te favorshe
Në Shitje 1113-12 55.000 €

Toke per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane. Kjo toke pozicionohet ne nje vend shume te favorshem per banese duke ...

Truall per shitje prane rruges se Tuneleve ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 430 m2 te pajis
Në Shitje 519-6L 55.000 €

Truall per shitje prane rruges se Tuneleve ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 430 m2 te pajisur me leje ...