Toke per shitje ne Babrru, Tirane

ID TRS-1223-12A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 40.000
Sipërfaqe m2 500m2
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Konferenca e Mukjes

Toke per shitje prane rruges Konferenca e Mukjes ne zonen e Babrruse ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 500m2, forme te rregull drejtkendore dhe mban statusin are.
Pozicionohet shume prane rruges kryesore, ka infrastrukture te rregull dhe terren te rrafshet.
Prane tokes ka sistem kullimi, sistem te ujit te pijshem dhe energji elektrike.
Zona perreth eshte e qete dhe me ambient te paster.
Ka akses te lehte ne zonen e Paskuqanit.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 40.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Albanet prane Kamzes ne Tirane.

Toka ka siperfaqe prej 700 m2 ne te cil
Në Shitje 1214-14b 50.000 €

Toke per shitje ne rrugen Albanet prane Kamzes ne Tirane. Toka ka siperfaqe prej 700 m2 ne te cilen perfshihen dhe ...

Toke per shitje prane rruges Berisha ne Kamez.

Pozicionohet vetem 400 metra larg qendres se Kamze
Në Shitje 1214-9b 45.000 €

Toke per shitje prane rruges Berisha ne Kamez. Pozicionohet vetem 400 metra larg qendres se Kamzes dhe shume prane ...

Toke per shitje ne rrugen Enriko Telini.

Toka ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Kombinatit
Në Shitje 914-7b 28.200 €

Toke per shitje ne rrugen Enriko Telini. Toka ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Kombinatit. Ka nje ...

Toke per shitje ne rrugen Deja ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 365 m2 ku 92 m2 jane ndert
Në Shitje 419-60T 50.000 €

Toke per shitje ne rrugen Deja ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 365 m2 ku 92 m2 jane ndertim. Toka eshte ...

Truall per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe prej 30 m2 dhe permban stat
Në Shitje 1023-1X 36000 €

Truall per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ofron nje siperfaqe prej 30 m2 dhe permban statusin truall. Toka ...

Toke per shitje prane Liqenit te Farkes ne Collak ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 300 m2 me permas
Në Shitje 721-4V 30.000 €

Toke per shitje prane Liqenit te Farkes ne Collak ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 300 m2 me permasa drejtkendore 20m ...

Toke per shitje ne zonen e Petreles ne Tirane.

Toka ka nje siperfaqe 600 m2 , e pozicionuar ne nj
Në Shitje 817-33a 30.000 €

Toke per shitje ne zonen e Petreles ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe 600 m2 , e pozicionuar ne nje vend te ...

Toke per shitje ne rrugen Spahiu ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej rreth 400 m2, permasat e se
Në Shitje 821-51F 35.000 €

Toke per shitje ne rrugen Spahiu ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej rreth 400 m2, permasat e se ciles jane 18 metra ...