Toke per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRS-224-11X
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 137.500
Sipërfaqe m2 550
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bektash Berberi

Toka ofron nje siperfaqe prej 550 m2, ku 202 m2 mbajne statusin truall. 
Eshte e pershtatshme per ndertime te ndryshme si magazina, vila, shtepi, kompani e shume te tjera. 
Trualli ka forme te rregullt dhe te sheshte.
Koeficenti per ndertim eshte 0.6 deri ne 3 kate lartesi. 
Toka ndodhet buze rruges kryesore me akses te menjehershem ne autostraden Tirane-Elbasan duke e bere te favorshme per krijimin e bizneseve nga me te ndryshme. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Saukut, ne zonen e TEG-ut dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.
Toka ka certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 250 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Truall + shtepi private per shitje rrugen Nazmi Rushiti ne Tirane.

Siperfaqja e truallit eshte 19
Në Shitje 718-3d 135.000 €

Truall + shtepi private per shitje rrugen Nazmi Rushiti ne Tirane. Siperfaqja e truallit eshte 190 m2 dhe siperfaqja ...

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit.

Toka ndodhet disa metra larg liqenit, buze rruge kry
Në Shitje 814-32b 126.000 €

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit. Toka ndodhet disa metra larg liqenit, buze rruge kryesore e cila ndan ...

Shitet toke me koeficient ndertimi ne Mjull Bathore prane TEG.
Ndodhet 1 minut larg rrethrrotullimi
Në Shitje 323-51A 150.000 €

Shitet toke me koeficient ndertimi ne Mjull Bathore prane TEG. Ndodhet 1 minut larg rrethrrotullimit te ...