Toke truall per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane (TRS-819-8L)

ID TRS-819-8L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000 Euro
Sipërfaqe m2 500 m2
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Toke truall per shitje ne rrugen Gjuzepina Kosturi ne Tirane.

Ofron siperfaqe prej 500 m2 te pozicionuar shume prane me rrugen kryesore.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje vile private ose pallati.

E gjithe siperfaqja eshte e rrethuar nga te katerta anet me mur mbrojtes.

Zona eshte e qete dhe e zhvilluar se fundmi, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses ne rrugen Dibres dhe shume prane Spitalit Amerikan 2.

Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie me statusin truall.

Cmimi: 160.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ndertese dhe trual per shitje ne rrugen Koli Bano ne Laprake ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej
Në Shitje 621-33V 150.000 €

Ndertese dhe trual per shitje ne rrugen Koli Bano ne Laprake ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 337 m2 dhe ...