Toke per shitje ne zonen e Tufines ne Tirane

ID TRS-1219-15S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 358.500
Sipërfaqe m2 5975
Qyteti Tirane
Adresa Tufine

Toke per shitje prane rruges Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 5975 m2 me statusin are.
Ndodhet prane rruges kryesore dhe rreth 5 km larg qendres se qytetit.
Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje shtepie private, kompleks vilash etj.
Zona eshte e qete dhe me ajer te paster.
Ka askes ne rrugen Myslym Keta, zonen e Babrruse, zonen e Kinostudios, rrugen e Arbrit etj.
Prona disponon certifikate pronesie.

Cmimi 60 Euro / m2 ( i diskutueshem)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje prane ures se Tapizes ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore nacionale dhe k
Në Shitje 715-16b 350.000 €

Toke per shitje prane ures se Tapizes ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore nacionale dhe ka formen e nje ...

Toke per shitje ne Fshatin Domje ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 7000 m2 me permasa 35 m gjeresi
Në Shitje 421-34V 350.000 €

Toke per shitje ne Fshatin Domje ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 7000 m2 me permasa 35 m gjeresi dhe 200 m ...