Toke per shitje prane rruges Vore-Fushe Kruje

ID TRS-423-15A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 525.000 euro
Sipërfaqe m2 7500m2
Qyteti Tirane
Adresa Breg Shkoze, Vore

Toke per shitje ne zonen e Breg Shkozes, shume prane Ures se Gjoles.
Ka nje siperfaqe prej 7500m2 dhe mban statusin are.
Pozicionohet shume prane rruges kryesore gje qe e ben mjaft te aksesueshme dhe te favorshme per ndertim.
Sistemi i kullimit, uji i pijshem dhe elektriciteti jane te pranishme afer parceles.
Zona eshte e populluar dhe e zhvilluar me biznese te ndryshme.
Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 70 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën