Truall dhe shtepi ne shitje ne zonen e Tufines ne Tirane (TRS-1118-39E)

ID TRS-1118-39E
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 80.000 Euro
Sipërfaqe m2 600 m2
Qyteti Tirane
Adresa Tufine

Truall dhe shtepi ne shitje ne rrugen Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane.

Trualli ka nje siperfaqe prej 600 m2 dhe shtepia ka nje siperfaqe prej 120 m2.

Shtepia eshte nje kateshe dhe organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Shtepia ofrohet bosh dhe ka nevoje per rregullime.

Ndodhet buze rruges kryesore, e cila lidhet me rrugen e Arbrit.

Ka akses te lehte ne te gjitha rrugicat e zones se Tufines, ne zonen e Kinostudios, ne zonen e Babrruse dhe ne rrugen e Arbrit.

Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 80.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore me nje s
Në Shitje 415-21b 86.400 €

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me nje siperfaqe prej 480 ...

Toke ne shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane, tek Liqeni Farkes.

Komuna e Farkës &eum
Në Shitje 415-27m 75.000 €

Toke ne shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane, tek Liqeni Farkes. Komuna e Farkës është vendi i ...

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionua
Në Shitje 219-25L 75.000 €

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionuar prane rruges ...

Toke per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Pozicionohet ne vijen e pare te rruges kryesore gji
Në Shitje 518-51E 70.000 €

Toke per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Pozicionohet ne vijen e pare te rruges kryesore gjithashtu dhe sherben ...

Truall per shitje prane rruges se Tuneleve ne Tirane.
Ofron siperfaqe totale prej 430 m2 te pajisur
Në Shitje 519-6L 86.000 €

Truall per shitje prane rruges se Tuneleve ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 430 m2 te pajisur me leje ...