Vile 1 kateshe 3+1 me qera ne rrugen Xhafer Shaba ne Tirane

ID TRR-1023-2G
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 500
Sipërfaqe m2 115
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhafer Shaba

Vile 1 kateshe 3+1 me qera prane  Akacia Hills 2 ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe totale prej 115m2, ku organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon se bashku me guzhine, nje dhome e areduar me kolltuke si dhome pritje, nje tualet , nje ballkon ne forme le-je, me oborr dhe bace perpara shtepise me nje siperfaqe prej 185m2.
Shtepia ofrohet e mobiluar, me te gjitha elektro shtepiaket e nevojshme.
Ka orientim nga veriu dhe lindja, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ne oborrin e shtepise ka dhe  mundesi parkimi, perpos gjelberimit qe i jep nje pamje te vecante dhe relaksuese.
Tarraca e shtepise eshte e izoluar me sistem kapote, qe mundeson termoizolim te mire te shtepise, dritaret jane te paisura me grila dhe rrjetat e nevojeshme.
Ka akses te lehte me zonen e Saukut, ka dalje ne qendren tregtare Teg, ne Mjull Bathore,etj.

Cmimi:500 euro/muaj


 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej
Me Qira 419-27S 400 €

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 e ...

Vile 2-kateshe me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore.
Siperf
Me Qira 1221-31N 450 €

Vile 2-kateshe me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore. Siperfaqja e ndertimit ...

Vile 1 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Me siperfaqe 98 m2 ofron: sallon, kuzhine
Me Qira 815-60m 450 €

Vile 1 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Me siperfaqe 98 m2 ofron: sallon, kuzhine e vecuar, zone ...